Hydrolech

Produkty

Materace kamienne  • Opis
  • Zastosowanie
  • Transport i instalacja
Materac kamienny, Wielko powierzchniowe elementy konstrukcyjne o wymiarach: Długość - 2 m, szerokość - 2 m, grubość - 0,2 m do 0,3 m (dostępne są również elementy o wymiarach 4 m x 2 m i 6 m x 2 m), Komory wzdłużne lub poprzeczne. Waga - ok. 400 kg/ m2 materiału mineralnego (tłuczeń skalny o ziarnistości 5 - 15 cm). Możliwe wykonanie pod zamówienie.
Składają się z wielkopowierzchniowych elementów konstrukcyjnych o wymiarach: długość-2 m, szerokość- 2 m, grubość- 0,2 m do 0,3 m (dostępne są również elementy o wymiarach 4 m x 2 m i 6 m x 2 m), Materace takie robi się z tłucznia skalnego klasy 0, tj. o ziarnistości 5 - 15 cm. , w zagęszczeniu od 2,3 do 4,0 kg/litr. Komory w materacach z tłucznia skalnego, stosowane w budowlach podwodnych i w miejscach pływów wypełnia się drobnoziarnistym granulatem z lawy wulkanicznej ( o ziarnistości 2 - 5 mm).Waga - ok. 400 kg/ m2 materiału mineralnego bez obsadzeń roślinnych Możliwe wykonanie pod zamówienie.
Do instalacji i transportu potrzebna jest specjalna kratownica, która w zależności od typu materaca może być przedłużana . Dzięki niej materac kamienny można ustawiać podczas układania prostopadle bądź równolegle do linii brzegowej . Montaż odbywa się z brzegu lub z barki.
© Hydrolech 2000 - 2010 | Projekt graficzny